Reklamace nebo vrácení zboží - test

Vyberte si z možností níže, o jaký druh případu se jedná. Zároveň si připravte číslo Vaší objednávky a e-mail, který jste při objednání použili. U obou možností budete moci pohodlně sledovat online průběh vyřízení Vašeho případu.

Nevíte, jakou z možností vybrat, nebo chcete postup probrat? Neváhejte nás kontaktovat na tel. čísle +420 603 106 209 nebo e-mailem na info@tokrahome.cz.

 

 

VÍCE INFORMACÍ:

 

Fyzické zaslání zboží:

V případě Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží si sami můžete v našem formuláři zvolit a objednat nabízenou dopravu tak, jak Vám bude vyhovovat. Pozor - přednastavený dopravce od Vás převezme pouze zásilku s hmotností max. 31,5 kg a jednu krabici. Je-li vaše zboží baleno ve více krabicích, prosím svažte krabice k sobě, aby byla zásilka pokládána za jeden balík nepřekračující 31,5 kg. Pokud nelze krabice svázat k sobě nebo vaše zboží překračuje váhu 31,5 kg, máte možnosti: A) ve formuláři zvolit vlastní způsob doručení zboží k nám (zajistíte si vlastního jiného dopravce nebo zboží osobně doručíte), B) kontaktujte nás a pokusíme se pro Vás zajistit individuální dopravu (tento případ pravděpodobně nastane u velmi těžkého nebo nadrozměrného zboží).

Reklamace v záruční lhůtě:

U reklamací se ve formuláři výše nevolí dopravce. Vy nám nejdříve případ přes formulář nahlásíte, popíšete problém a případně přiložíte fotografie. My reklamaci posoudíme a bude-li se jednat o oprávněnou reklamaci, zajistíme pro Vás svoz zdarma na naše náklady. Zároveň se spolu domluvíme buď na vrácení peněz nebo zaslání náhradního zboží. Podle dohody Vám poškozené zboží vyměníme, pošleme nové, nebo Vám vrátíme peníze. V případě, kdy reklamovaný předmět plní svoji funkci, reklamovaná vada je spíše kosmetická a vy máte zájem si zboží ponechat se slevou, prosím napište nám takový požadavek do poznámky a my takový případ prověříme. Reklamaci uzavřeme nejpozději do 30 pracovních dnů ode dne převzetí poškozeného zboží na adrese TokraHome.cz,

Odstoupení od smlouvy:

Dle §1829 Občanského zákoníku můžete odstoupit od smlouvy do 14 dnů bez udání důvodu dle článku 7. VOP ze dne 1.12.2022 zveřejněných na www.tokrahome.cz a to zasláním Formulář pro odstoupení od smlouvy e-mailem na info@tokrahome.cz, nebo dopisem na adresu TokraHome.cz, Křižatky 63, Králův Dvůr, 267 01.

Odstoupení od smlouvy musí splňovat určité náležitosti:

  • Zboží nesmí být poškozené, dle § 1833 Občanského zákoníku č. 89/2012 Sb.; tj. snížení hodnoty zboží spotřebitelem pouze do výše běžného nakládání s ohledem na jeho povahu a vlastnosti (laicky řečeno zboží může být použito tak, jak kdybyste si ho prohlédli/kupovali v kamenném obchodě) v opačném případě, Vám bude odstoupení od smlouvy zamítnuto a zboží vráceno zpět.
  • Zboží musí být vráceno se vším příslušenstvím a prodejním obalem včetně výplně, jestliže není zboží vráceno v prodejním obalu má prodejce právo účtovat skutečně vynaložené náklady na vrácení do původního stavu;
  • Úhradu nákladů na dopravu vráceného zboží hradí zákazník.

     Firemní zákazníci

  • Možnost odstoupit od smlouvy se ovšem nevztahuje na firemní zákazníky (takzvaný nákup na IČO).

     Vrácení peněz a zboží

  • Peníze za zboží v případě odstoupení od smlouvy vrátíme na účet uvedený ve formuláři do 14 dnů ode dne fyzického převzetí zboží.
  • Zboží nám musí být vráceno do 14 dnů ode dne doručení formuláře o odstoupení od smlouvy (v tomto případě vyplnění formuláře výše). V případě nedodržení lhůty zaniká nárok na zákonné odstoupení.

 

Adresa e-shopu:

TokraHome.cz, Křižatky 63, 267 01 Králův Dvůr

Pracovní doba: PO-PÁ 8:30-16:30

Prohlašuji, že pokud nepřevezmu objednanou zásilku, zavazuji se uhradit odesílateli náklady na zabalení, odeslání a vrácení nepřevzaté nepoškozené zásilky.