Věrnostní slevy

Naše věrné a registrované koncové zákazníky odměňujeme slevami na další nákup. Můžete získat slevy od 2,5 % do 10 % v závislosti na vaší předchozí útratě za posledních 12 měsíců.

O danou slevu jsou Vám již automaticky poníženy veškeré ceny na naše webu, a to i akční a výprodejové.

Máte-li nárok na slevu a v jaké výši se dozvíte po přihlášení do svého zákaznického účtu.

Výši Vaší slevy uvidíte:

  • po kliknutí na odkaz “Moje slevy“
  • a také se Vám zobrazí v horní liště webu ve žlutém proužku

vernostni slevy snapshot - low 

Pokud jste u nás již dříve nakoupili jako neregistrovaný zákazník, nic se neděje. Také Vám můžeme hodnotu nákupu do vašeho konta započítat, a to, pokud se dodatečně zaregistrujete se stejnou emailovou adresou, se kterou jste provedli předchozí objednávky.

(Tento věrnostní program není určen pro firemní a velkoobchodní zákazníky! Jste-li firemní či VO zákazník, kontaktujte nás prosím pro individuální podmínky.)

Kompletní informace a podmínky k věrnostním slevám:

  • Věrnostní slevy jsou individuální a poskytovány pouze registrovaným koncovým zákazníkům s kompletně vyplněnými fakturačními údaji (jméno, adresa), kterým na slevu vznikne nárok na základě dosažení stanovené útraty.
  • Výpočet výše slevy se řídí výší předchozí útraty dle níže uvedeného přehledu, přičemž se započítávají jen skutečně uhrazené objednávky.
  • O dosaženou slevu jsou automaticky poníženy veškeré ceny zboží na webu, po přihlášení do vašeho zákaznického účtu (vztahuje se i na akční zboží a zboží ve výprodeji).
  • Sleva se aplikuje pouze na cenu zboží, nikoli na cenu dopravy.
  • Věrnostní program je určený pouze pro spotřebitele (koncové zákazníky), neplatí pro velkoobchodní a firemní zákazníky (tj. registrace na IČO).
  • Věrnostní sleva nebude poskytnuta těm zákazníkům, kteří za dané období a) provedli více jak 1 storno již odeslané objednávky nebo b) nepřevzali zboží objednané a zaslané na dobírku nebo c) pro různé objednávky používají různé fakturační údaje v rámci jednoho účtu (kvůli zamezení používání "putovní" emailové adresy pro objednání se slevou).
  • Maximální hodnota objednávky s věrnostní slevou může být 50.000,- Kč pro jeden druh zboží (1 konkrétní položku). Při objednání a uhrazení vyšší hodnoty si vyhrazujeme právo zboží nedodat a v takovém případě neprodleně vrátíme uhrazenou hodnotu zpět na váš účet. Případné výjimky mohou být domluveny předem.
  • Vyhrazujeme si právo veškeré tyto podmínky vč. výše útrat a výše slev kdykoli změnit nebo zrušit. Případná změna bude oznámena všem zákazníkům majícím nárok na slevu minimálně s 30denním předstihem, a to písemně na email uvedený v registraci a také uvedením změn na této stránce.

Přehled nároku na slevu dle útraty za posledních 12 měsíců:

Od 2.500 Kč ..................... 2,5 %
Od 5.000 Kč ..................... 5,0 %
Od 10.000 Kč ................... 7,5 %
Od 20.000 Kč ................... 10 %

Prohlašuji, že pokud nepřevezmu objednanou zásilku, zavazuji se uhradit odesílateli náklady na zabalení, odeslání a vrácení nepřevzaté nepoškozené zásilky.